Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetováltatni szeretnék írást...

Lejlus kérdése:

Tetováltatni szeretnék írást az oldalamra de nem tudom hogy mi legyen? Csak egy mondatot szeretnék mi legyen az?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, ez úgy szokott általában működni, hogy vkinek nagyon megtetszik egy szöveg vagy szimbólum és ezért akarja magára tetováltatni és nem fordítva. Úgy látszik téged csak az érdekel, hogy legyen rajtad tetoválás, de az már nem érdekel, hogy mi. Ezt csak te tudhatod, mi illik hozzád, az egyéniségedhez. Én hiába írok ide olyant, ami nekem tetszik, ha neked nem és távol áll tőled, nem fejezi ki az egyéniségedet. Szerintem várj evvel még, aztán ha tudod mit szeretnél, akkor tetováltass.
2012. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Itten tessen ódalba rúgni"
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a nem hasznos segítséget!! a rám jellemző már megvan és szeretnék mellé írást is mert jól mutat! Továbbra is várok HASZNOS gondolatokat .
2012. dec. 17. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg neked semmiféle egyéniséged nincs, már csak abból kiindulva, hogy itt keresel egy mondatot, ami "jól mutat". Csak látod a többi pattogó kis kötsögön a tetkót és neked is olyan kell. Na, nagyon mellélőttem? :)

Ha úgy érzed nagyon, akkor oszd meg velünk azt a rád jellemző mondatot, ami az oldaladon fog virítani :)

De adok ötletet is: "Ide a bökőt!"

2012. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzilKa ***** válasza:

Ha csak azért kell, mert jól mutat, teljesen felesleges bármilyen szöveget oda varratnod (már csak azért is, mert eléggé fájdalmas terület, a bordák miatt). Inkább várj, amíg be nem villan valami saját érzés-gondolat, amit megörökítenél. Csak lesz olyan...


Egy tetováló

2012. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!