Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olasz nyelven szeretnék az...

Olasz nyelven szeretnék az oldalamra függőlegesen tetováltatni három számomra fontos szót, fontossági sorrendben. Család, hit (Istenben hinni), pénz. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért olaszul, ha fogalmad sincs az olasz nyelvről, s nyilván a kultúráról sem?
2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik neked semmi kultúráról nincs fogalmad, ugyanis kérdésre nem válaszolunk kérdéssel.
2012. jún. 26. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
miért pont olaszul? így magyarul nem tetszik? :))) Gyerekek, olyan cikik ezek a tetoválások... legalább lehetnél kreatív.
2012. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2 Úgy látszik te vagy az, akinek nincsen fogalma semmilyen kultúráról, de a szókratészi érveléstechnikáról, melynek lényege a visszakérdezés, pláne nem.


[link]

2012. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, minek egy olyan nyelven tetováltatni, amiről halvány fogalmad nincs, és itt kérdezed meg a fordítást.. és mi van, ha valaki lefordítja valami hülyeségre, és te azt elhiszed és feltetováltatod? Magyarul miért nem jó?...

a 'pénz' szó meg elég érdekes...

2012. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Egyáltalán minek tetováltatsz, nem érzed magad valakinek, egyéniségnek e nélkül?
2012. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves itt összegyűltek, miért nem tudtok egyszerűen válaszolni? Nem tökmindegy nektek, hogy mit varrat az oldalára? :)

Íme a válasz: Famiglia, credenza/fedele, soldi/denaro

2012. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval. Nem mindegy, miért kérdezte? Ettől függetlenül engem is érdekel, miért pont olaszul tetováltatja, bár gyönyörű nyelv, úgyhogy abszolút egyet értek a döntésével. :D

Famiglia, credenza, denaro :) (én ezeket választanám a lehetőségekből)

2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Stop. Az első kommentelőnek üzenném:. Attól ,hogy nem ismerem a nyelvet a kultúrát ismerhetem! Apai részről olasz felmenőim vannak. Továbbá:.A kérdésemre választ nem adtál ,így azt sem értem ,hogy miért foglalkoztál egyáltalán vele?! Kényszeres kommentelő vagy? Attól ,hogy villogtatsz nekem pár le googlezott dolgot nem leszel okos és értelmes. A monitor a világra vak ablak. Menj kapálj egy kicsit a kertben ne a gépet nyomd 0-24-be. A válaszadóknak pedig köszönöm!!!
2012. jún. 29. 14:01
 10/12 A kérdező kommentje:
A "pénz" szó fontosságát had döntsem el én. Mi közöd van neked ahhoz ,hogy számomra mi fontos vagy ,hogy én mi iránt érdeklődöm???Gusztustalanok vagytok!!! Egy kérdésbe nyolc féle képpen próbáltok bele kötni. Ha nem tudsz válaszolni menj aztán fuss egy kört ahelyett ,hogy ide írogatnál.
2012. jún. 29. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!