Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véget ér egyszer egy igaz...

Véget ér egyszer egy igaz barátság szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:29
 1/8 anonim válasza:
Szerintem meg történhet ha.valami hülyeséget csinálsz neki vagy vele akkor meg lehet sajnos !!! velem is meg történt !!!
2012. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:
Igen. A barátságok sokszor véget érnek. Néha kitartanak addig, amíg az egyik ember nem hagyja itt ezt a világot, de ez nagyon-nagyon ritka. Általában a legjobb barátságok is idővel kiürülnek, ellaposodnak, mert pl. megszűnik a közös életszelet, más körülmények között élik az életüket, más dolgok iránt kezdenek érdeklődni. Az emberek változnak. Az emberek általában más irányokban változnak. Óhatatlan, hogy a baráti viszonyaik is változzanak. De ez így is van rendjén.
2012. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 17. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Lassan pont egy éve lett vége a barátságomnak a legjobb barátnőmmel. Kábé úgy állok az évfordulóhoz, mintha temetés lenne.


Mi azon vesztünk össze, hogy facebookon rájöttem, hogy kamuzott valamiről, és finoman megemlítettem, hogy tudom kiről van szó (névazonosságról van szó), mire besértődött, letiltott a facebookjáról, azaz törölt az ismerősei közül, mindennek lehordott, és a közös barátnőnkre is pukkadozik, mert velem kicsit jobban van.

2012. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hu ez azért kicsit komoly,hogy ezért elszakadtatok:O
2012. dec. 17. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos igen.
2012. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem sokkal hosszabb lehet egy fiú-lány barátság
2012. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. Én tudom bizonyítani, hogy vége lehet egy több éves barátságnak. Barátnőmmel 5 éve legjobb barátok voltunk... 4x vette el tőlem a fiúmat... Mindig megbocsájtottam neki mert mégis csak legjobb barátnők vagyunk és ennyi nem veheti ezt el tőlünk. Most még nagyobb hülyeséget csinált így elszakadtunk egymástól. Nagyon fáj mert minden titkomról tud de nemnézhettem azt tovább hogy átveri a fejemet :/
2013. dec. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!