Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg lányok, ti lányokkal...

Meleg lányok, ti lányokkal vagy fiúkkal barátkoztok inkább?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
A meleg az csak a fiúknál van.Lányoknál leszbikuság van.
2012. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, a leszbikus ugyanaz, mint a meleg nő.
2012. dec. 16. 14:36
 3/10 anonim válasza:
Nem számít hogy milyen nemű akivel barátkozom.Kivéve ha fiú, és rám akar hajtani, akkor hanyagolom...
2012. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én barátkozom egyaránt mindkettővel, bár biszex vagyok xD de szerintem barátság kialakulhat akármilyen nemű az illető.
2012. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsazsa92 válasza:
ink.lányokkal,mert rendre az van hogy fiúk félreértik és elkezdenek nyomulni,persze ez nem azt jelenti,hogy nincs fiú ismim,de mind szeretne vmit...édes álom:D
2012. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%

Aprócska kérdés: Miért a meleg szót használjátok magatokra? Miért nem a leszbikus szót?


Meleg lány... nálam erre a szóra mindig valami szőrös, tömzsi, puffadt nő jut eszembe... már bocsánat. A leszbikusra pedig az átlag homoszexuális nő.


Miért nem lehet úgy fölbontani a homoszexuális gyűjtőszót, hogy meleg férfi és leszbikus nő? Miért kell keverni?

Ezzel elveszitek a melegektől (férfiaktól) az egyetlen normális terminológiát, amit csak magukra használhatnak.

Ez már régóta böki a csőrömet...


Szóval, meleg lány. Miért is? :)


22F meleg...


(ja és egyébként is LMBT, ott is külön van, mind a négy...)

2012. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, ha téged ez zavar akkor nagyon tudlak sajnálni.

A meleg pedig nálunk úgy szerepel, mint a gay magyarosítása. Amit nők és férfiak is használnak. Problem? Ha egy homoszexuális/gay/meleg férfit ez zavar vagy sért akkor talán meggondolom, hogy használjam - legalábbis előtte.



A kérdésre válaszolva: Én nem titkolom (de nem is verem nagy dobra), ezért a fiúk tudják és nem is nyomulnak. Lányokkal is barátkozom, viszont régebben csak fiúkkal voltam, mostanában is de a lányokat sem hanyagolom.

Egy mondattal: Mindkét nemből vannak barátaim, de inkább vagy nagyrészt a fiúkkal lógok.

2012. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért, hogy kifejezzük a veletek való összetartozást... Én legalábbis... Mert minek különbséget tenni a nemek között, ha a nemi irányultságról van szó?
2012. dec. 17. 16:24
 9/10 anonim válasza:

Kérdezőnél a pont, ha már sokan a melegek ellen vannak, legalább ők tartsanak össze.

Nekem is vannak fiú és lánybarátaim is, de a legjobb barátom fiú.

2012. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vegyesen
2013. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!