Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a szüleimnek...

Mit adhatnék a szüleimnek ajándékba? Annyira kifogytam az ötletekből, segítség! Van valami ötletek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval anyukámnak névnapja lesz,meg mikulás,karácsony.És én totál tanácstalan vagyok.

Anyukám névnapjára azt gondoltam,hogy amit egyszer vettem neki karkötőt átfűzöm másik gumira és kihagyok 2-3szemet,mert nem hordja mert hogy nagy rá és hogy néz az ki:( Mellé gondoltam veszek neki virágot,meg vmi fincsi csokit(vagy ha úgy jön ki,hogy suli mellett lesz időm sütnék neki:D).Ez mondjuk jó lenne névnapjára?(mindig azt mondják,hogy ne költsünk sok pénzt rájuk nem azért kapjuk a zsebbpénzt.Így én inkább karácsonyra és szülinapra veszek "nagyobb" ajándékot,névnapra jelképeset.)

Anyukám szereti a parfümöket,receptkönyveket,nyaklánycokat és a pihentető zenéket.Parfümöt nem veszek neki,mert azt mondta h először fogyjanak el a régebbiek és utána vesz parfümöt(: Karácsonyra jó lenne ha vennék neki valami szép receptkönyvet(gyűjti őket),meg mellé vmi pihentető zenét és mellé csinálnék vmit saját kezűleg?


Apukám viszont nehéz eset,mert sosem tudom minek örülne.Szereti a zenét,így ha nem tudok valamit kitalálni neki akkor szétnézek a neten,hogy van-e vmi olyan zene amit szeret de nincs meg neki és ha van megveszem azt.Ám most talált egy letöltő oldalt...azóta mindent onnan tölt le,eszembe jutott egy cd,hogy ha nem lesz jobb ötletem majd azt megveszem neki karácsonyra,de már azt is letöltötte:\\\'( A zenén kívül nem is nagyon tudom mit szeret.Ritkán olvas,és nagyon nehéz eltaláni mi tetszik neki,ezenkívül a vörösbort szereti nagyon:D De azt nem tudok neki venni,bár az is eszembe jutott,hogy megkérem anyumat kisérjen el és akkor ő veszi meg én meg kifizetem...de az meg milyen már,apum is tudja h nem én vettem-.-" Apumnak általában úgy vásárolok,hogy elmegyek mevenni a többiek ajándékát és akkor majd meglátok valamit alapon:(


Van valami ötletek mit adhatnék a szüleimnek??

Előre is köszönöm a válaszokat!

Egy tanácstalan 14/L


2009. aug. 23. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukádnak jók azok, amiket kitaláltál sztem.:)

Apukádnak meg vegyél esetleg egy jó dvd-t, valami klasszikus filmet, amit biztos szeret. Vagy nézz körül ajándékboltban, ott sok különleges és jópofa tárgy kapható!:-)

2009. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te már most tényleg Mikulásra meg Karácsonyra gondolsz?

Nagyon drága vagy!

2009. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyukádnak összeállíthatnál a netről recepteket és egy egyéni kis szakácsfüzetet saját kommentárokkal. kinyomtatod és összefűzöd.


vagy csináltass magadról (esetleg tesókkal együtt ha vannak) fényképeket egy ismerős által és azt állítsd össze egy kis albumba, dátummal együtt. vagy akár meglévő fotókból egy összeállítás feliratokkal. azt általában szeretik a szülők.

2009. aug. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!