Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Fontos! Hogyan...

Segítség! Fontos! Hogyan mondjam el a szüleimnek? 13/L

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzünk, mindig ezen veszekednek, most vettünk autót, házat és itt az iskolakezdés is...Szóval egyedül vagyok itthon, táncikáltam, belecsimpaszkodtam a lambériába ami valahogy leszakadt az egész folyosón (kb. 6méteren!) és még neki is estem egy polcnak amin összetört minden és a családi fotóalbumra ráborult egy váza víz!!! Nekem semmi bajom, de mit csináljak, nem akarok plusz gondot nekik! Mit mondjak ha hazajönnek? Este 7-ig van esélyem rendbehozni valahogy??

13/L


2011. aug. 15. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Mi az a lambéria?...
2011. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A lambéria a falat takaró faburkolat....... Amúgy nem hiszem hogy rendbehozhatnál a tárgyaitok közül este 7-ig bármit is. Esetleg feltakarítasz és előveszed a kutyapillantásodat.
2011. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
El akarod tüntetni a kárt ? :) Erre van egy jó megoldás ! Gyújtsd fel az egészet :) !!! Meglásd a szüleid nem lesznek mérgesek a lambéria miatt !
2011. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
mondd,hogy majdnem elestél valamiben és csak így sikerült épségben maradnod.
2011. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi ez nem jelentős kár, a lambériát vissza lehet tenni.


Én inkább röhögnék ezen a szüleid helyében :D Rohadt nagy esés lehetett :DDD

2011. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Jaaj, de tudatlanok járnak ide?

Hát nem tudtátok, hogy a legújabb tiniőrület a Lamerié Csimpánisz, azaz lambériába csimpaszkodás? Már a csapból is ez folyik...

Anno a 70-es években kezdte meg ez a dolog az életét, szóval valószínűleg a szüleid is nagy művelői voltak a dolognak.

101%, hogy megbocsátanak.

2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
ha hazajönnek kezdj el bőgni, hogy téged sajnáljanak jobban ne azt a kib***szott lambériát, és mond hogy sajnálod, meg hogy véletlen volt, meghogy brühühü, és hogy jó leszel :D
2011. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Az eszedbe sem jut utolsó, hogy azért nincs jelenleg tartalékolt pénzük, mert házat és autót vettek?
2011. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Akik egy házat meg egy autót meg tudtak venni, az ne jelentse már ki hogy nincs sok pénzük, mert nem hiszem el. Vagy nagyon szarul bánnak a pénzel...
2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na, itt vagyok:)

Igen, nincs sok pénzünk, mert az autóra és a házra is le kellett csapnunk, és most vagyunk pénzszűkében.


Annyit mondtak, hogy jó, hogy nem nekem lett bajom. A fotóknak nincs bajuk, csak az album ázott el, az összetört dolgokért nem kár, mert csak rokonoktól kapott ócskaságok, amiket illendőségből raktak ki. A lambéria meg...holnap apukám visszaszögeli és lefesti. Köszi az érteles válaszokat!:)

2011. aug. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!