Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A posta hányszor indít útjára...

A posta hányszor indít útjára feladott levelet/csomagot egy nap? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Függ attól, hogy mikor adtam fel? Azaz ha egy csomagot például délelőtt 10kor adok fel az hamarabb odaér mint amit aznap de délután 17 órakkor? (Gondolom mindegy hogy ajánlott, sima illetve elsőbbségi?Mert tudom az eslőbbségi másnap elvileg ott van stb...) A kérdésem arra irányxul, hogy egy adott napon mindegy mikor postázok??

2012. dec. 19. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes postahivatalról nem nyilatkozom, de nálunk 12-13 óra között viszik el a dolgokat és 18 óra után. Tehát naponta kétszer. (nem vagyok postás, csak ezt hallottam, mert hasonló kérdéssel fordultam az ügyintézőhöz)
2012. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagy? Mert lehet attól is függ mennyire központt az adott posta nem?
2012. dec. 19. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Majdnem vidéki. Nyilván a nagy postákon nagyobb a forgás ilyen tekintetben.

De azzal számolj, hogy ilyenkor karácsony előtt őrület van, ami a küldemények számát illeti. Tehát a másnapi elsőbbségi kézbesítés nem garantált. Országon belül van 500 km-es távolság is. Az esélyek jobbak, ha rövidebb távolságra küldöd...

2012. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ma feladom dél körül elsőbbségivel akkor valószínű megérzik még pénteken?
2012. dec. 19. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor simán.
2012. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy kicsit megnyugtattál.
2012. dec. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!