Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől számít egy lány inkább...

Mitől számít egy lány inkább lányosnak vagy fiúsnak? Én melyik vagyok inkább? 15/L

Figyelt kérdés
Utálom a rózsaszínt,a csillogó,fényes,flitteres dolgokat.Leginkább a sötét színeket szeretem,világosból a narancssárgát,világos zöldet,pirosat,világos kéket,sárgát szeretem.Sötét színekből mindent,de főleg a barnát és a feketét.Szeretem a magassarkút,szeretem sminkelni magam.Ha olyan hangulatom van szívesen felveszek ceruzaszoknyát(másmilyet nem)de általában farmert hordok.Van szövetkabátom is amit sokszor szeretek hordani,viszont nagyon tetszenek a szegecses cuccok,a bőr cuccok,acélbetétes bakancs stb...(rocker vagyok,de nem csak a rock zenéket szeretem és annyiban különbözök csak a többi rockertől hogy érdekel az emberek véleménye).Tavasszal és nyáron ha nem magassarkú van rajtam(1 héten max kétszer vagyok abba)akkor tornacipőben járok,esetleg ha nagyon meleg van akkor nyáron balerinacipőbe.Inkább az egyszínű ruhákat szeretem.Szeretem az ingeket,de néha szívesen hordok blúzt is.Gitározom,szeretek rajzolni, a közeljövőben meg akarok tanulni gördeszkázni.Ha kell akkor simán leülök a betonra/homokba is(melegben).Szeretek hülyéskedni,szeretem a szarkazmusos humort,barátaimmal sokszor "kötekszünk" egymással így.:) Tetszenek a piercingek,és a nagy tetoválások is.

2012. dec. 19. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég hülyén hangzik úgy hogy szarkazmusos humor,szóval javítom szarkasztikus humorra.:)
2012. dec. 19. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leirás alapján nagyonis lányos vagy. 15 évesen nem is lehetnél lányosabb:)


fiús lány az akinek rövid fiús haja van,fiús ruhákat hord csak,fiús sportokat űz,és egyéb olyat csinál amit csak egy fiú

2012. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
100%
Pont olyan vagy, mint a legtöbb kamasz, semmi kül.
2012. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2.Nem egészen ez volt kérdés hogy mennyire különbözöm,vagy mennyire nem az átlagtól.De egyébként vicces,hogy az életben aki tényleg ismer 1-2 kivétellel ennek amit írtál az ellenkezőjét mondja.:)

2012. dec. 19. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagány csajos lány vagy.


2. = nekem hosszú a hajam, sportosan/fiúsan öltözködöm. A sportokat meg ne osszuk már olyan csoportokba, hogy fiús meg lányos. Max az egyik-másikban több valamelyik nem képviselete.

2012. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányos vagy. Mármint normális. Igen, a gördeszka kicsit furcsa, de attól még lányos vagy, hiszen magassarkút hordasz, sminkeled magad. A szín- és zeneízlésed nem számít.

Szerintem az számít fiús lánynak, aki nem ápolja a haját, nem fésüli rendesen, nem ápolja a bőrét, pattanásos (nem az a baj, hogy van pár, vagy sok, hanem hogy eg sem próbál tenni ellene), koszos a cipője, nem ad a külsejére, lóg a cipőfűzője. Szóval fiús lánynak lenni szerintem negatív dolog. Persze, attól függ, ki mit vesz fiús lánynak.

2012. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 :Fruzs válasza:
Szerintem te abszolult nem vagy fiús-én 14 éves vagyok ,lány.És olyan mintha ez a leírás szinte rólam készült volna!És én abszolult nem tartom fiúsnak magam sőt....meg aki fius lány az nem vesz magassarkút se szoknyát soha semmilyet!és szövetkabátot se!ja és a smink is szinte elképzelhetetlen számukra.úgyhogy Te lányos vagy mitn én !
2013. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok 13 éves és kb rám is ugyan ez jellemző.Eddig mèg senki nem mondta h fiús vagyok....szóval ez szerintem teljesen normális. :)
2013. febr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!