Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14/F vagyok. Szeptemberben...

14/F vagyok. Szeptemberben leszek 8-os. Hogyan lehetnék menő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg:NE drogozz,NE cigizz,Ne legyél szemét.

úgy leszel menő hogy okos,szép,kedves,helyes srác vagy,évente rendezel bulikat.Így bukni fognak rád a nők,énis így kezdtem:D

2009. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Ne akarj menő lenni... Akkor beolvadsz a sok f**aszfej közé. Hidd el, mind ugyanolyan. Légy egyéniség, ne igyál, ne bulizz éjjel-nappal...
2009. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
15%
te uccsó! pont úgy beszélsz mint egy lúzer
2009. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Há! Érdekes mód pedig nem vagyok az. Te leszel lúzer, amikor harminc éves korodban már a nevedet sem fogod tudni, olyan fájdalmaid lesznek a májráktól, hála a sok piának! :) További szép életet
2009. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Az lúzer aki úgy beszél mint te (utolsó előtti válaszoló)

Az utolsónak igaza van teljesen!!!

2009. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

Mostanában azok a menők akik divatos cuccokban járnak pl: márkás ruhákban kardigánokban/pólókban a mostani divat márkák a Dolce&Gabbana,PlayBoy(de az jobban lányoknak)Armani,Versace

Meg általában a fiúk körében az is menő ha felvan zselézve a hajad...vicces vagy és...a lányokkal is tudsz bánni...ha jól focizol és sok barátod van...ezek már jó pontok a menőséghez.(:

2010. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Menő? :) Az nem elég, hogy sokan kedvelnek, mert rendes vagy, és nem vagy egy bunkó paraszt azzal a lánnyal se, aki mondjuk halál lapos, vagy valami más miatt cikizik?

Mert azt szeretik. Az meg hogy valaki menő, messziről jó nézni :) de nem mindig a legjobb annak lenni.


Szerintem mikor ezt a kérdést feltetted úgy érezted, hogy nincs aki igazán kedvel téged. Ha "menővé" válnál, ez nem hiszem hogy változna.

Mi lenne ha egyszerűen csak magadat adnád, és arra gondolnál, akik kedvelnek? :D


13L

2010. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Rövid leszek

Legyél olyan amilyen vagy.

2010. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél egy kakast a válladra.
2010. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Menő lettél?
2010. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!