Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örököltem 30 milliót,33 éves...

Örököltem 30 milliót,33 éves egyedülálló férfi vagyok, átlag munkahellyel. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mibe fektetnétek, ott hagynátok a melót stb.?
2012. dec. 19. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
hát én nekem adnám a helyedben de, szerintem magyar államkötvénybe érdemes fektetni, ajánlom a hivatalos bróker cégeket mert ők megfelelően fektetik be
2012. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Betenném a bankba, lekötött forint betétbe. Hoz évi kb. 450.000 Ft-ot. Azt értelmezd bónuszként, a rendes fizetéseden felül.


Esetleg ha sokat szívsz valamivel, pl. állandóan elromlik a kocsid, akkor vegyél egy 1-2 milliósat, ami megbízható, meg mondjuk egy nagyobb tvt. Maradék leköt.

2012. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

azert ennyi penz nem eleg ahhoz, hogy munka nelkul eleldegelj eleted vegeig.

Ha kotvenyt veszel belole, akkor a hozamabol eleg jo fizeteskiegesziteshez tursz jutni.

Ha nem kell most keszpenz, viszont par ev mulva tobbre lenne szukseged, akkor vegyel aranyrudat. Az arany ara folyamatosan no, es nem annyival mint barmely ertekpapir.

2012. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Államkötvénybe nem fektetném be. Igaz, hogy most elég magas hozamot ad, de nem bíznék abban, hogy majd meg is kapom, illetve lejáratkor vissza vásárolja az állam.

Valamelyik külföldi bankban fektetném be.

2012. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A külföldi bank király ötlet. Én 3 hónap alatt 2 milliót buktam rajta. Éljen a BNP Paribas.


Magyar államkötvénybe kell fektetni.

2012. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Éljél úgy ahogy eddig,az a 30 millió még jól jöhet vészhelyzetkor,de szerintem is bankba kéne fektetned a pénzed
2012. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Vennék külföldön egy házat, kb. 20-25 millió. Kimennék és ott keresnék munkát, boldogságot, párt. 5 millió elég a kezdésre. De lehet venni 15 millióért, 40nm-es kezdő lakást.Úgy még nyugodtabban keresgélhetnél. Egy dolog számítana, hogy társalgás szinten tudj angolul. Az angolt beszélik a legtöbb országban. Persze ez attól függ merre indulsz el.
2013. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérjél tanácsot bróker Marcsitól, vagy a Buda-Cash-tól .
2020. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
van már lakásod? mert ha nem, akkor most vegyél. Ha ennyi pénzből nem oldod meg az öregkori lakhatásod és máshoz mész kuncsorogni hogy befogadjanak, ha esetleg lerobbansz és nem tudsz majd dolgozni, remélem hogy sehol se fogadnak be, mert itt volt a nagy lehetőség...
2020. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél lakást, add ki.
2020. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!