Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon kiváncsi vagyok a vélemyényetkre

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról,h.sajna nagyon rossz anyagi helyzet alakult ki pár hónapja nálam.A párommal,szüleimmel,Anyós,sógornő,mindenkivel közöltem ne vegyenek semmit karácsonyra,sajnos én nem tudok adni.Ennek ellenére Mindenki vásárol nekem vmit.Ez annyira rossz,ott álok majd,h.köszi.én meg nem adok semmit.Belehülyülök a gondolatba,mert én is szívesen adnék.De nincs miből!?
2012. dec. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, megharagudni meg szerintem úgysem fognak. Hol itt a probléma?? (a gondolkodásodban)
2012. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás erre az ha kézzel készítesz nekik valamit.Vannak még alternatívák de azok feleslegesek lennének illetve nem érnék meg
2012. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!