Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkednél az alábbi...

Hogyan viselkednél az alábbi szituációban, miből lehet tudni? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Nem szeretnék magamból hülyét csinálni, félreérteni, ezért a kérdés...

Tehát: egy szakmai eseményen megismerkedik egy nő és egy férfi. Honnan lehet érzékelni, hogy nem szimplán udvariasak egymással szemben, hanem esetleg lehetne folytatása a dolognak? Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy a férfi viselkedésében milyen "jelek" alapján lehet ezt érzékelni?



2012. dec. 15. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ez az a kérdés, ahol a férjed nevetgél a másik nővel?


ha nem, akkor: sztem onnan lehet tudni, h az egyik a másikat randira hívja..

2012. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fülég ér a szája, és a tarkóján hordja a szemöldökét...

Sokat mosolyog, tartja a szemkontaktust legalább 3-8 másodpercig. Ez az az időtartam ami még nem zavaró. Ezen felül már csak bámul.

2012. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mik tortennek koztetek? viccelodes, szemezgetes, konkret megjegyzesek a masikkal kapcsolatban? milyen a dinamika?

ez az "esemeny" egyszeri? tobbszor talalkoztok?

2012. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nem, abszolút nem erről van szó. És ha nem történt rögtön randira hívás, akkor veszett ügy?

2. Ez a része, azt hiszem, megvolt.

3. Egyszeri esemény, de a kapcsolattartás az fennmaradt. Viccelődés az nem volt, de annak ellenére, hogy vadidegenekként találkoztunk, rövid idő alatt nagyon intenzív beszélgetés alakult ki, sok mindent megtudtunk egymásról. (A beszélgetést, ismerkedést a férfi kezdeményezte.)


Nem bánnám, ha lenne folytatás, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy félreértettem, és egyszerűen csak udvarias volt, vagy lehet belőle valami...

2012. dec. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!