Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriába szórólapozás jó...

Ausztriába szórólapozás jó meló? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elég sok embert keresnek szórólapozásra,de mindenhová be kell fizetni előre, szerintetek valós ilyen munka?Van olyan aki ilyen helyen melózik?Köszi a válaszokat.
2012. dec. 19. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted ha olyan baromira jó meló akkor miért nem csinálják a hazaiak?? Megmondom. Mert ugyanolyan ciki mint itthon. Állni az utcán esőben, hóban, melegben, mindig és osztogatni az embereknek a reklámlapokat. A legtöbb ember észre sem fog venni, a legtöbb ha észre is vesz csak megrázza a fejét, hogy őt hagyd békén a papírjaiddal. A legtöbb ösztönösen elveszi tőled a papírt mert éppen a kezébe nyomod de rögtön el is dobja.. Ezt a pocsék melót otthon is csinálhatod..
2012. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mindenhová be kell fizetni előre"

Nem, nem kell. Az ilyen munkak mind kamuk. De amig lesznek lelkes emberek, hogy ugy gondoljak, hogy "ennyi befektetest meger egy melo", es hogy "mar koltottem tobbet nagyobb hulyesegekre is" addig sajnos lesznek emberek akik ezzel a naivitassal vissza is elnek.

2012. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kzsolt76 válasza:
irhatna olyan is aki dolgozott kint,mert amiket én tudok,az nagyon sok munkával kevés pénzt tudsz keresni,sok költség van amiért te fizetsz(parkolás,autókopás,üanyag)
2013. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam kint, de amint találok mást, soha többé nem vállalok ilyet. A legrosszabb munka, amit eddig végeztem, ennél még a meki is jobb volt.
2013. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!