Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én tartom csak egyedül gusztus...

Reaper777 kérdése:

Én tartom csak egyedül gusztustalannak, hogy egyes ismert emberek, úgy adakoznak hogy közben kamerákkal veszik őket? Vagy újságoknak pózolnak csak hogy címlapon legyenek?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem lehet kamerák nélkül adakozni? Te is tudsz olyan ismert embert aki ilyenekkel szokott címlapon pózolni? Akkor írd le a nevét.

2012. dec. 20. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kamera nélkül is adakoznak. Azért kell bemutatni a TV-ben, hogy másoknak példát mutassanak, hogy aki nélkülöz, annak segítsen, aki csak teheti. Nem valószínű, hogy ismert emberek ilyen olcsó módon járatnák le magukat. (Biztos van ilyen is, aki mondjuk naptárral kampányol, de azért nem ez a jellemző.)


Ha valaki kamerák nélkül, névtelenül adakozik, arról egyikőnk sem fog tudni. Hidd el vannak ilyen emberek, nem is kevesen és vannak közöttük ismert emberek is.

2012. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!