Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Miért furcsálljátok,...

Lányok! Miért furcsálljátok, ha egy férfi egyedül megy valahová (mint pl. vásárolni, vagy külföldre)?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 06:16
 1/4 B25 ***** válasza:
Én egyáltalán nem furcsálom. Miért lenne másabb mint amikor egy nő megy ki?
2012. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No mert, most hétvégén megyek ki Bécsbe, és akinek elmondtam, azok mind megkérdezték, hogy családdal, vagy barátokkal megyek ki. Persze mikor megtudták, hogy egyedül megyek ki, akkor rákérdeztek, hogy nem lesz unalmas? A válaszom röviden annyi volt, hogy nem. De ugyanez volt korábban is, amikor vásárolni mentem. És csak a lányok kérdezték. Érdekes...
2012. dec. 7. 18:35
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg nincs annál jobb amikor nem lóg senki a nyakadon...persze jó a barátokkal is lenni meg családdal nem hiszem ,h teljesen súrlódásmentes lenne egy ilyen kis kirándulás.Akkor meg inkább egyedül,mert maximálisan kiélvezheted a szabadságodat és nem mellesleg ismerkedni is sokkal könnyebb ...kifoghatsz egy rakat jófej embert.Én pl. most nyáron egyedül akartam kimenni vonattal Berlinbe,Bécsbe ,Münchenbe szóval csupa klassz helyre ,de sajna még nem töltöttem be a 18-at így egyelőre csücsülhetek a fenekemen ,na de azután:D! Persze lehet,h ez is fura ,h ennyi idősen nem vágyom a barátok társaságára...ez nem igaz csak ,ha ők nem tudnak eljönni akkor én miért mondjak le ezekről a dolgokról?
2012. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi fura...

21/N

2012. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!