Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szevasztok utcán hatásos...

Davidegresy5 kérdése:

Szevasztok utcán hatásos lehet az egyenes ütés állcsúcsra lenne belőle KO? Légyszi irjatok

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az ütés erejétől függ. ha elég erősen ütsz akkor 1 mellkas ütéstől is kidőlhet 1 ember. az állcsúcsra szerintem inkább a fogak kiütése céljából ütnek. érdemesebb halántékon ütni csak meg ne öld. és ha megölöd nem én adtam a tanácsokat :) ha önvédelemből ütsz akkor az orrát törd be és fuss el. ha eltöröd akkor az iszonyatosan fáj és ömlik belőle a vér. ettől a szem is elkezd erőteljesen könnyezni és ettől látni se látnak.
2012. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
attól függ ki ellen de ha már valaki egy kicsit is tapasztaltabb a bunyóba akkor csak hátrébb lép egyet és szarrá ver. Meg amúgy se üss állcsúcsra mert kitörnek a fogai kiugrika az álla meg stb és akkor már tuti feljelent. szeme alá vagy orrot üs vagy bordákat vagy belső combot rugj piszkosul tud fájni :D
2012. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"csak hátrébb lép egyet és szarrá ver"


Nem tekkenezel te egy kicsit sokat? :D Kétlem, hogy egy állcsúcsra mért ütés elől a való életben olyan könnyű ellépni... esetleg ha nagyon figyel, a kezével elháríthatja az illető.

2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem az számít mekkorát ütsz hanem hogy mennyi ütést álsz ki ha talpon kell maradni

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hidd el nem mindenki fekszik ki neked eggy ütéstől Főleg ha a lendületes akkora mint a mamámé 😉

2016. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!