Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha folyamatosan mondom magamba...

Ha folyamatosan mondom magamban, hogy növök, növekedek, akkor az hatásos?

Figyelt kérdés
Tudom, elvileg nem lehet ellene tenni, hogy meddig fogok nőni, meg, hogy milyen magas leszek mikor megállok a növésben. De van ez a be beszélős módszer, ÉN teremtem a világomat! ÉN döntöm el mi leszek, mit teszek magammal. Tehát, mindig mikor eszembe jut, azt mondogatom magamban, hogy: "Növekedem, nyúlnak a csontjaim, fejlődésben vagyok." meg hasonlóakat is közben, akkor úgy is lesz, ugye? Már nem nőtem ezidáig 1 éve, 175cm vagyok, 16 éves, és azért ez kevés szerintem. Tudom, átlagos, meg nem kicsi, de nekem nem elég.. Szerintetek hatásos? Vannak rá példák, hogy ezzel a módszerrel nagyon nagy dolgokat értek el. Például csak gondoltak arra, hogy erősödnek-nőnek az izmaik, és 1 hónap múlva 5-10% -os növekedést produkáltak, mellette alig végeztek, csak általános fizikai munkát. Szóval szerintem ez lehetséges. Mit tegyek még mellette, hogy hatásosabb legyen?
2012. dec. 4. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mondogasd azt is hogy "Izmos vagyok és menő a hajam".
2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felesleges, megvan.:D
2012. dec. 4. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, mivel nem hiszel benne, mondhatsz bármit, bármennyiszer, ha nem hiszed el nem lesz hatása, ellenben azzal, ha elhiszed


hit alatt nem azt értem, hogy 50x elmondod magadnak, hogy de te tényleg elhiszed, az nem elég

2012. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen de vigyázz ,nehogy tulzásba vidd!
2012. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Komolyan hiszek benne, nem mondogatom magamban, hogy hiszek benne, mert minek? Hiszem az ilyen dolgokat, és köszi az eddigieket.
2012. dec. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!