Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy skinhead hol tud dolgozni?

Egy skinhead hol tud dolgozni?

Figyelt kérdés

én valahogy egy igazi kopasz, bakancsos skinheadet nem tudok elképzelni, mint ahogy ül az irodában, vagy például egy cég igazgatója, stb....

szóval, ha valakinek van skinhead ismerőse, ő mit dolgozik? gondolom nem segélyeken él......

ez csak kiváncsiságból kérdezem, mert most néztem az amerikai historia x-et, és eszembe jutott, hogy ott a nagy (aszzem Derek) nem dolgozott semmit. vagy igen?

köszönöm a válaszokat!!!!



2012. dec. 21. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
remélhetőleg senki nem ad egy ilyen embernek munkát..
2012. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
mozdony vezető,vagy portás auswitcba ...am passz azt amit bárki más aki nem skinhead.
2012. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1!

talán cigány vagy?


2!

ha jol tudom az olyan táborokat már bezárták....mostanra gondolok

2012. dec. 21. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A börtönőr meló szerintem pont ideális lenne. Egész nap zúzhatná a retkeket. Esetleg katona, tűzoltó, biztonsági őr, parlamenti képviselő. Legalábbis én ilyen helyeken látnám őket legszívesebben...
2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
nem vagyok cigány köszönöm kérdésed :D te szerencsétlen
2012. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

te vagy a szerencsétlen. figyu, senki nem hívott, szóval el lehet húzni innen, ha nem tudsz értelmes választ írni!


a többi válaszolónak köszönöm!

2012. dec. 21. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
igazad van az szerencsés, akiben sok a gyűlölet, de az szerencsétlen aki ezt nem így látja... ;)
2012. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
pl biztonsági őr,bármilyen szakma : hegesztő,ács,esztergályos stb :D vagy katona.de akár ülhet pl irodában is csak nyilván kicsit változtat a kinézetén, az olyan helyeken és ennyi :D
2012. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
59%
Én katona vagyok, egyetemet végeztem... Akárcsak 2 bajtársam, de ismerek gépiforgácsolót, vízvezetékszerelőt, és villamosmérnököt is :)
2012. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 24. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!