Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma már tényleg csak ilyen...

Ma már tényleg csak ilyen skinheadek léteznek?

Figyelt kérdés

úgyértem, szinte mindenhol csak azt olvasom, h ma már a többség csak divatból csinálja, piálnak aztán belekötnek a kisebbekbe. nem feltétlenül csak a cigányokba, meg a hozzájuk hasonlóba.

Olyanoknak a válaszát várom, aki képbe van velük. ma már tényleg ilyen a többség? vagy eddig is ilyenek voltak?

ha esetleg valaki tudja, van még egyáltalán olyan aki komolyan gondolja ezt az egészet?

köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 11. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Vannak kivételek. De azokat is inkább az idősebb korosztályon belül kell keresni. Nyugi, én ismerek olyan 40 év körüli skinhead gyereket, aki a szemem láttára b.sz.a pofán a kis tizenéves pattogó "divatnácit".
2012. dec. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 WorfHadnagy ***** válasza:

Régen én is hasonló nézeteket vallottam, mint a magukat skinheadnek nevező boneheadek. Csak tele lett a nemlétező tököm a divatozós, felszínes, ok nélkül kötekedős, saját fajtájával balhézós, drogozós (!) sz.arjankókkal, legyenek 15, vagy 35 évesek.


Egy rohadt, szemét fajáruló (és kommunista zsidócigány természetesen), csöves punk s.eggfej lettem a szemükben, de már nem izgat a nyomoruk, én megyek az én utamon, ők meg a sajátjukon.

2012. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!