Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne unjam...

Mit csináljak, hogy ne unjam magam halálra szünetben? 17/F

Figyelt kérdés

Van 1 gépem, amivel szoktam játszani, de unalmas rajta azért egész nap tolni, és nem is olyan jó gamer gép, hanem laptop, tehát ez kilőve. Haverjaim mostanában leszarnak, nem is beszélgetek velük, meg amúgy is unom a társaságukat.. Barátnőm soha nem volt, van 1 lány aki ma nagyon megtetszett, de nem tudom, hogy hogyan kerüljek közebelebb hozzá. A facebookját tudom, de nem szeretném ok nélkül bejelölni. 1 suliba járunk, szoktam látni hetente, de igazából nem tudom mi legyen..

A család elvan magának, én meg nem akarok tanulni, mivel azt csinálom napról napra, ha hétköznap van. Edzeni nem tudok elmenni, mert nem a városban vagyok, hanem a kis faluban, a családdal. Ennyi.. Nem tudom mi legyen.


2012. dec. 21. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
menj mondjuk sétálni, olvass vagy rajzolj. De annyi minden mást csinálhatsz még :)
2012. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasni nem szeretek, inkább vizuális típus vagyok. Sétálást meg időhúzásnak képzelem el.. :D
2012. dec. 21. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nezzel tevet.
2012. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tv-zni nem szoktam.. Tudom makacs vagyok, de ez van.. :D
2012. dec. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!