Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyesfajt...

Mi a véleményetek az ilyesfajta youtubos videókról? (LENT)

Figyelt kérdés

[link]


köszi a válaszokat :)



2012. dec. 22. 06:58
 1/4 2xSü ***** válasza:
88%
Hogy nem itt kellene reklámoznod. Vélemény? Mégis miről? Összegyűjtött képgyűjtemény, meg egy zene alá. Különösebb értéke úgy általában nincs. Ha képeket keresek, akkor beírom a Google-ba, ha a zenét keresem, akkor a Youtube-ba. Technikailag sincs különösebb értéke, végül is öt perc alatt megtanulható, hogyan lehet egy ilyen videót összehozni egy adott szoftverben. Ha valakinek ajándékul csinálsz ilyet, aki rajong ezért az emberért, meg szereti ezt a zenét, akkor az oké, de egy kívülálló számára…
2012. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cuna vad ! :(
2012. dec. 22. 13:20
 3/4 Csengii válasza:
Nem rossz,de 2:12-től ugyan az az emberke megy.. :// De nekem tetszik,szerintem is olyanoknak csinálj akik rajonganak ezért az emberért. Eszembe jutott már nekem is hogy csinálok ilyet,csak nem tudom mivel összeszerkeszteni... (Mivel csináltad?) :D
2012. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows Movie Maker
2012. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!