Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kedvelem meg az ilyesfaj...

Miért kedvelem meg az ilyesfajta személyiségű embereket?

Figyelt kérdés
Az olyanokat, akik nem vágnak fel, nem játsszák az agyukat. Nem túl sokat beszélnek, de nem is az az "egész nap meg sem szólalok" típus. Szerény, aranyos, helyes ember és egyben van bennük valami titokzatos... (persze minden ember más a maga módján, ez csak egy általánosítás) Szóval ha észre veszem valakin hogy ilyen, akkor rögtön érdeklődni kezdek iránta. De persze csak gondolatban, mert kissé gátlásos vagyok... és ugye nem merek nagyon hozzászólni az emberekhez. De rögtön arra gondolok, hogy megakarom ismerni és többet akarok tudni róla. Vajon miért van ez?
2010. szept. 10. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők a normálisak és te is az vagy? :O

:)

2010. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

hehe én is ilyen vagyok.:D

és énis szeretem az ilyen embereket.:D de a nagyképűeket is..:$

2010. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zsana1495 ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok, és ha találok hozzám hasonlót, én is próbálok vele beszélgetni. Én sem birom a vihogó lányokat, akik nagyra tartják magukat, a semmiért.
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért én nem nézem le a "vihogó lányokat". Nincs a vihogással semmi bajom. :D Nem zavarnak engem ezek a lányok, nincs velük semmi bajom. De valahogy bennük nem látom ezt a titokzatosságot, ezt a megfoghatatlan dolgot... Így annyira nem is akarok velük jobban megismerkedni.
2010. szept. 10. 19:22
 5/13 A kérdező kommentje:

:D

Azt hiszem rossz helyre írtad, de azért köszönöm, kipróbálom. :D

2010. szept. 10. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont az az úgynevezett Szófosó ember vagyok :D de nekem meg mindig azt mondják haverok, hogy jó velem társaságban lenni, mert sosincs az a nyomasztó csend és, hogy szerencsére a normális szófosó fajtából vagyok :D nem tudom azt mit jelent de egyszer majd csak leesik xD
2010. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, azért írok megint mert közben leesett, hogy megint csak beszéltem, de nem válaszoltam, xD én ökör, nah, azért kedveled az ilyen embereket mert pont, hogy titokzatosak számodra és valami izgi vibrálást érzel belőlük, hogy ki kell derítened mi az a titok. :) Egy igazi lélek guru leszel :D
2010. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert Te is ilyen ember vagy. Győzd le magad, nyiss az ilyen emberek felé, mert a legtöbbjük szereti, ha érdeklődnek irántuk (én is szeretem, és én is ilyen embernek gondolom magam) Nem probléma ez :)

23/L

2010. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezem ilyen embernek. :D 18/F
2010. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!