Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene vágás? Ért hozzá itt...

Zene vágás? Ért hozzá itt valaki aki ráér?

Figyelt kérdés
kb egy percnyi részt ki kéne vágni nekem egy zenéből, viszont én nagyon béna vagyok... kerestem "egyszerű" zene vágóprogramokat.. de sajnos nem megy :D úgyhogy ha esetleg valaki rér, és ért hozzá akkor tudna nekem segíteni???

2012. dec. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sound Forge például jó.
2012. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Audacity.
2012. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na lent van az az audacity, de egyszerűen nem tudom hogyan kéne kivágni azt a részt!!! :@ hogy teljesen el kéne tüntetni.... ha beállítottam a nyilakat ott fent, akkor utána mire nyomjak hogy nyomtalanul eltűnjön?
2012. dec. 22. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lejátszás legyen leállítva. Kijelölöd azt a részt ami nem kell az elejéből majd Delete gomb a billentyűzeten. Majd kijelölöd a végéből azt a részt ami nem kell, szintén delete. Majd elmented, valószínű nem fogod tudni mp3-ba menteni mert valamit hiányol a program, külön le kell tölteni, bemásolni.

Vagy kijelölöd azt a részt ami kell, Szerkesztés/Clip Boundaries/Szétvágva új...

Tudod mit, küldd át és megcsinálom. :D

2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
reéltem hogy valaki felajánlja, de éppen most sikerult megvágni...várj megpróbálom elmenteni :))
2012. dec. 22. 14:32
 6/9 A kérdező kommentje:
jólvaaaan WÁÁÁÁÁ nem bírom elmenteni :DDDD mit tegyek kedves idegen???:D :)
2012. dec. 22. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Töltsd le ezt, majd a benne található lame_enc.dll fáljt másold az Audacity/Plug-Ins mappába. (C:/Program Files/Audacity). Ha így sem menthető mp3-ba, írj!

2012. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! sikerlt közben amúgy wav-ban :)))
2012. dec. 23. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2012. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!