Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Míért ajánlanátok a sims 3...

Míért ajánlanátok a sims 3 évszakokat?

Figyelt kérdés
Én ahogy elnézem nagyon szuper,de kéne más véleménye is aki ért a sims-hez,vagy értékeli....

#Sims 3 #PC játék #sims 3 évszakok kiegészítő lemez
2012. dec. 22. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Fuh, nekem az a kedvenc kiegészítőm^^

Nekem nagyon-nagyon tetszik, főleg a fesztiválok és az ott kapható ételek, italok jönnek be nagyon. A lassúzás is tök jó dolog. És hát nem is beszélve az időjárási elemekről... Nekem a nyár és az ősz a kedvenc évszakom a játékban, de a havat is szuperül megcsinálták! Meg természetesen a másik dolog, ami még nagyon tetszik benne, azok az ufo-k^^.

Én csak ajánlani tudom, nagyon jó kis kiegészítő, ső a legjobb!

14/l

2012. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,a kommentet de még várnék válaszokat!!
2012. dec. 23. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos én csak tegnap kaptam meg de nagyon tetszik!! Nem tudom, hogy pontosan miért de szerintem sokkal teljesebb lett tőle a simek élete ;). Mondjuk én most sztorit írok (csak úgy poénból) és használom azt a bizonyos testingcheatsenabled true" kódot szóval még nem nagyon fektettem hangsúlyt arra, hogy az évszakok csak úgy menjenek ahogy kell...DE! Így pár óra (kódos) játék után is el vagyok varázsolva!!!
2012. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És itt tulajdonképpen mit lehet csinálni?Az évszakokba?
2012. dec. 24. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát kapsz pár új ruhát, fesztiválokat és asszem 2 új jellemvonást (hidegkedvelő, melegkedvelő). Új várost nem kapsz. (+néhány új opció-lassúzás,úszás az óceánban)
2012. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon jó!!! Főleg a hódeszkás félcső.És lehet csinálni ufó hóembert :) meg egy csomót klasszikus,kaszás,jéghokis nekem még csak most lesz tavasz de eddig nagyon tetszik!Ajánlom!És most már vehetsz tervrajzokat is és azt elhelyezheted a telken és úgy csinálsz házat!
2012. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem sokkal érdekesebb a játék főleg hogy minden különböző évszakban 2 fesztivál van amiken mindenféle programok vannak amik nagyon jók, nekem még az is tetszik hogy sokkal élethűbb a játék pl.: leéghetsz a napon, megázhatsz az esőn, télen megfázhatsz meg ilyenek :)
2012. dec. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Natix12 válasza:
Nagyon vicces az egész. Az igluban van etye-petye meg gyereknemzés. Jó cuccok vannak benne. Csak ajánlani tudom.
2013. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!