Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyen, vagy nem szégyen,...

Szégyen, vagy nem szégyen, mostanában kezdett el érdekelni az olvasás. Milyen könyveket ajánlanátok egy "kezdőnek? " 17/L

Figyelt kérdés
Vagy, nektek mi a kedvenc könyvetek, és milyen műfajba sorolható?
2012. nov. 18. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
És így milyen műfajban?
2012. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

en most leszek 15 eves

nekem nagyon tetszett Molnár Ferenc muve a Pál utcai fiuk,

szerintem ez egy klasszikus regeny

Amikor elkezdtem olvasgatni,akkor eloszor egyszerubb konyveket olvastam

pl.- Fekete István Tuskevárját és a folytatását a Téli bereket,utánna Jokai Mortol az Aranyembert vagy Gárdonyitol

az Egri csillagokat

ezeket ajanlom neked,meglatod tetszeni fognak meg 17 evesen is

2012. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, hogy az Édes Annát kezdtem el olvasni, és az azért tetszik, mert töriből is annál a korszaknál tartunk, amiben az játszódik, így van háttér tudásom, hogy mit miért csinálnak. igazából 2 műfaj érdekel, amiből lehet okosodni, de még is izgalmas.:) a másik pedig a csajos-pasis témák
2012. nov. 18. 15:41
 4/7 tetris ***** válasza:

G Szabó Judit: A macskát visszafelé simogatják.

Ez a könyv pont egy olyan korú lányról szól, mint te, és én hahotáztam, annyira mulatságos a történet. Szívből ajánlom.

2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha a klasszikusok érdekelnek, én ajánlom még a Jane Eyre-t, meg a Büszkeség és balítéletet :) mind a kettő nagyon jól van megírva, nagyon szép a fordítás is, könnyen olvasható. és izgis is :D

meg hát Harry Potter, ha van hozzá kedved, velem az szerettette meg igazán az olvasást, még anno :) így hirtelen ennyi jutott eszembe

2012. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne "szégyen"? Ez közösségfüggő.

Vannak akik szerint igen, mások szerint meg a fordítottja a szégyen. Azt, hogy melyik közösségbe akar valaki szocializálódni, mindig maga dönti el, de a váltásnak következményei lesznek... :)


Ajánlom Assimovtól az Alapítvány Trilógiát, ha olyat szeretnél amit nehéz letenni és mágnesként vonz magához, miközben elgondolkodtat a mai világ dolgairól, ami egyre inkább kezd érdekelni... (35/L)

2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Harry Pottert mindenképpen csak ajánlani tudom. Velem ez szerette meg az olvasást. De ha klasszikusokat keresel akkor pl.: Abigél, Büszkeség és balítélet, stb. :)
2012. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!