Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a netes...

Mi a véleményetek a netes barátságról?

Figyelt kérdés
Manapság sokan barátkoznak interneten mondhatni "vakon".Ti nektek mi a véleményetek?Szerintetek jó dolog hogy új embereket ismerünk meg?Vagy ellenzitek?Köszi.:)

2012. dec. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Jó dolog. Sokkal többféle emberrel (akár külföldivel is) ismerkedhetsz össze és lehet belőle jó barátság is.

Hátránya, hogy nem biztos, hogy a fogtok tudni a valóságban is találkozni(mert messze laktok egymástól) és így idővel szépen leépül majd megszűnik a kapcsolat. Illetve sokkal több időt tölthetsz a gép előtt.

De azért nem árt vigyázni. Hiszen sosem tudhatod, hogy ki van a "vonal másik végén".


ui.: Remélem tényleg a barátkozásról szól a kérdés és nem a netes társkereséséről. Ha mégis, akkor - Azt nem támogatom.

2012. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog,itt kitárul a világ.

Én is neten ismertem meg a férjem,és nem rég pedig barátra találtam.

Az életben személyesen is vakon ismerkedünk,max a külső alapján ítélünk ,itt viszont elöszőr azt nem látod,nem ítélhetsz,csak vagy szimpi az írásai levelei alapján vagy nem.

2012. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondolom.Én több embert is internetről ismertem meg :)
2012. dec. 24. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
elöször imádtam,teljesen jó volt és most a legszőrnyűbb dolog ami történhetett velem
2013. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi történt?:'O
2013. jún. 26. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
eltávolodtunk egymástól,eleinte legjobb barátnők voltunk(szinte) és most rettentően fáj a hiánya,és hiába próbálom helyrehozni nem lehet
2013. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na, képzeljétek, velem most megtörtént az, amit az első hozzászóló is leírt:

"Nem biztos, hogy a fogtok tudni a valóságban is találkozni(mert messze laktok egymástól) és így idővel szépen leépül majd megszűnik a kapcsolat. Illetve sokkal több időt tölthetsz a gép előtt."

Meg is esett, felhagyott velem, 2 évig ment csak a dolog. (Fiú-Fiú; Szimulátoros és játéktémák.) Borzasztóan rossz.

2021. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!