Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a netes barátság...

Mit gondoltok a netes barátságról?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok az internetes barátságról?Nekem van egy 12 éves lányom és ezen gportalon összebarátkozott két lánnyal.Hamarosan elfogunk költözni jó messzire,nem hiszem,hogy a lányom fogja tartani az eddigi barátaival a kapcsolatot,és csak a két netes barát fog megmaradni neki a régi barátai közül.Csak az a baj,hogy én írtam az egyik barátnak,hogy hagyja békén az én lányomat.Mi van akkor,ha egy pedofil vagy akárki?Félek ettől,viszont a lányom most nem érti,hogy a két barátnője miért távolodott el tőle egyik napról a másikra.Mit tegyek?
2010. jan. 31. 13:40
 1/4 anonim válasza:
Bármennnyire is jót akarsz, sajnos csak rosszat tettél. CSúnya szülő, fújjjjj, rossz, nem szabad!!!! Ugyan, ha minden pedofil gyanú beigazolódna, akkor a jelenleg élő kb. 7 milliárd ember fele az lenne. De NEM. Különben miért hiszi minden üldözési mániás szülő, hogy az internetet csak pedofilok használják??? Jó tudom, hogy a gyereket mindennél jobban félteni kell, de akkor is. Most lehet engem támadni, hogy majd meg tudom mikor gyerekem lesz, na de akkor is...
2010. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen.Egyébként mondd,hány éves vagy?Szerintem egy tomboló kamasz lehetsz.De igazad van,majd ha szülő leszel,te is félteni fogod a gyereked. ;)
2010. jan. 31. 14:05
 3/4 anonim válasza:
Éppenséggel nem vagyok, sőt nem is voltam tomboló kamasz. 20 vagyok.
2010. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyszerüben is ki nyomozhattad volna hogy pedofil e vagy nem. Pl lányod nevébe el hivod ha 12 éves nem fog 300km utazni. vagy ezer más modja van hogy meg tudd. amugymeg majd csak lesznek barátai. iskola stb.. sztem nem kell félteni hogy barátok nélkül marad
2010. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!