Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy valaki...

Mi kell ahhoz hogy valaki mellékállásban partyfotós legyen?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy kellene valami olyan munka is amit élveznék, még ha nem is keresnék vele sokat.

A partyfotósokat elnézve megfordult a fejemben hogy milyen jó lehetne buliba menni úgy hogy közben fotózol, a kollégák is fiatalok/korodbeliek, megismersz pár embert. Egyéb rendezvényfozózás is érdekes lehet.

Tudom hogy ehhez kellene egy jó gép, nekem meg nincs gépem. Ismerni kell a gépet, be kell állítani...Igazából ez csak egy gondolat.

A szakmámat szeretem de nagyon monoton és a kollégák is jóval idősebbek nálam. Nem is beszélek velük. Unom hogy egész nap velük vagyok összezárva, azt hogy kora reggel már megyek dolgozni. Egyébként a főállásomon is változtatnék.


2012. dec. 24. 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!