Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy Skype-on...

Mitől van az hogy Skype-on nem tudok írni senkinek? Nem küldi el amit írok.

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Nincs kapcsolat. - Ezt szürke alapon "forgó mozgással" jelzi a skype.

2. Az illető nincs bejelentkezve, rejtett módban sem. - Ilyenkor az üzeneted elküldésének időpontja mellett pár mp-en belül egy forgó kör alakot formáló nyilacska jeleneik meg és forog egészen addig, amíg az üzenet nem továbbítható. (amíg a másik fél be nem jelentkezik vagy te ki nem lépsz)

3 Nézd meg, hogy van-e frissítés.

2012. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind a ketten elérhetőek vagyunk, de egyáltalán nem is tudom elküldeni amit írok!
2012. dec. 24. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor zárd be, majd indítsd újra.

Nekem ez szokott segíteni.

2012. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem segít sajnos, már le is töröltem, újratettem és még mindig semmi :S
2012. dec. 24. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tiltottak le?
2012. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem, mert mikrofonon meg kamerán tudok beszélni, csak írni nem tudok senkinek, mert nem küldi el
2012. dec. 24. 20:26
 7/10 anonim válasza:
Velem is a gond állt elő... Mind a ketten elérhetőek vagyunk, nem vagyok letiltva se ő nekem, van net, minden okés... Amit írok nem küldi el... Kíváncsi vagyok mi lehet a baj Oo.
2012. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon idegesít, hogy nem tudom mi az oka ennek! Mindenki ott ír és azt hiszik így hogy direkt nem írok vissza! :S
2012. dec. 27. 01:06
 9/10 sweet82 válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, beírom a szövegmezőbe az üzenetet, de nem küldi el, pedig minden rendbe. és ez egyik napról a másik napra történt. Újra indítottam a gépet meg új skypeot is töltöttem le, de ugyanúgy nem küldi el a beírt szöveget.
2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DjDammy válasza:
Szevasztok! Töröljétek le teljesen a skypet!! rendszerleíró adatbázis minden utána újraindítás és telepít elvileg jó lesz nekem is ez volt akármit írtam nem ment csak smiley meg képet tudtam küldeni....meg hívás....remélem segítettem!
2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!