Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi csináljak hogy ha nemtudom...

Mi csináljak hogy ha nemtudom a telefon jelszóm?! Próbáltam többször de nemsikerül belépnem:S

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
a pin kód vagy milyen jelszóra gondolsz?
2012. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neem pinkód azt tudom.. hanem külön lehet rá rakni jelsazót, hogy netudjanak pl. a képekbe vagy zenékbe belépni.. és már próbáltam vagy 300szor és semmi:|
2012. dec. 25. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:

miután 3-szor nem sikerült, várni kell asszem fél órát (vagy egyet), és utána szabad csak újra próbálkozni, mert különben mindent rossznak fog nézni.

Legalábbis nálunk ilyesmi probléma volt.


Ha nem jön be, irány a szerviz!

2012. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ennél lehet próbálkozni többször.. de semmi nem sikerüüül:SS hát lehet az lesz! : /
2012. dec. 25. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, lehet próbálkozni többször, nem írja ki hogy telefon letiltva.

DE! ha 3-nál többször rontasz, akkor egy ideig minden jelszót hibásnak ír ki, a jót is.

legalábbis nálunk anno így volt, bár az egy régebbi modell volt.

2012. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aztaa:O:///hátnemtudom...
2012. dec. 26. 21:17
 7/8 anonim válasza:
Androidos teló? akkor írd meg a típust és megírom hogy nullázhatod ki a telót... akkor a személyes adatok elvesznek viszont :S hirtelen jobb ötletem nincs, ez nem jár garanciavesztéssel se.
2012. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igeen androidoooss..:) samsung galaxy ace gt-s5830i
2013. jan. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!