Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közel két évtizede élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel két évtizede élek együtt a párommal, többször megcsalt már, többször megbocsátottam. Az elmúlt 3-4 hónapban újra tapasztalom a jeleket:éjszakai gyorsan kitörölt sms-ek, ki-kimaradozások, telefon még a WC-re is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem:azt mondja, hogy képzelődök. Sajnos nem hiszem. Próbáltam lekérni a híváslistáját az elmúlt időszakról, de sajna nem tudom a jelszavát, ezért nem tudtak segíteni. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudok hozzájutni ilyen listához jelszó nélkül is?
2012. aug. 9. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld megkeresni a szerződést a telefonjához, azon rajta van a jelszó.
2012. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2012. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Azt, amit az elmúlt megcsalások alkalmával. Ha akkor szemet húnytál, nyilván most is ezt fogod tenni. Akit egyszer megcsalnak, az sajnálatra méltó. Akit kétszer megcsal ugyanaz a pasi, az magának köszönheti.

Rajtad a híváslista nem segít.

2012. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt elfogadod miért zavar? nincs semmi közöd hozzá..


ha nem fogadod el miért vagy még vele?

2012. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #4 elmondta a lényeget.

Bárki írjon ezután, ennél jobban és tömörebben nem fogja tudni megfogalmazni.

2012. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért akarsz rájönni, ha eddig is megbocsájtottad? Nem sok értelme van.

Hacsak nem úgy gondolod, ha újra megtette kidobod.. De amit írtál, az alapján ez nem túl valószínű.

2012. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés. Megtudod a jelszót, kiderül, hogy ismét megcsal. Mit teszel?
2012. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát cicám, jól át vagy b*szva, a jelek szerint ISMÉT...
2012. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az előttem szólóknak, eddig elnézted mind1 hogy megcsal e most is úgyis megbocsátod. Akkor meg minek akarod tudni. Azzal hogy mindent elnéztél eddig nyílt utat adtál neki ahhoz hogy azt csináljon amit csak akar. sajnálom, tudom nem erre vagy kíváncsi.

Csórd el a telefonját valahogy, ha ettől jobban érzed magad.

2012. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj-jaj, ez struccpolitika részedről. Nagy eséllyel már megint meg vagy csalva. Egy ideig ne hagyj szabadidőt,szervezz mindig vmi programot, ha mindenáron ki akar bújni alóluk, (mert máshol kell lennie...), bingó.
2012. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!