Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok radír tartó fiókot/á...

Hol tudok radír tartó fiókot/állványt szerezni?

Figyelt kérdés
Kezdő radírgyűjtő vagyok, még csak 150 körüli a gyűjteményem, egy cipős dobozban tartom őket, de ott van, hogy összeragadnak, és a dobozban senki sem láthatja, milyen szépek. :) Tudnék esetleg direkt erre a célra szolgáló állványt/tárolót szerezni?

2012. dec. 24. 21:30
 1/1 Bette76 válasza:

Szia!

Most láttam a kérdésedet, remélem válaszok hiányában azért még nem adtad fel a szenvedélyed!

Én is radírgyűjtő vagyok (voltam. Mára már ritkán gyarapszik a gyűjtemény, de 22 év gyűjtő munka után 2500 darabnál álltam meg a számlálásban. Én készíttettem hozzá egy vitrint és egy komódot. De nyugi, csak miután már 2000 darabom volt. Addig én is dobozoltam, próbáltam műanyag bon-bon-os dobozokban és effélékben tárolni, kartonokkal elválasztva. :)Sok sikert és szép élményeket Neked!

2014. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!