Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Libri visszaadja a pénzt?...

A Libri visszaadja a pénzt? Szeretném visszakérni a pénzt, más könyvet nem akarok venni, tehát nem akarom levásárolni az összeget.

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Számla mindenképpen kell hozzá!

Bár konkrétan a Librit nem tudom, de vissza sehol sem szokták adni a pénzt, csak helyette vehetsz másik könyvet.

Tehát valószínűleg nem adják vissza! És logikus is, belegondolva, te sem adnád vissza a pénzt a vevőnek...

2012. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szla van, és ettől tartottam. Kaptam egy könyvet, de nem kell, és szeretném inkább a pénzt, mert mást szeretnék venni magamnak. Könyv nem kell.
2012. dec. 24. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért próba, szerencse, de nem adok sok esélyt. Van pár más dolog is ott, CD és DVD például. Esetleg felrakhatod vaterára is, vagy eladod valahol.


De a számlát mindenképpen vinni kell, anélkül nem állnak veled szóba sehol!

2012. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem adná vissza, ha meglenne a számla. Ha hibás lenne a termék, s nem tudja kicserélni hibátlanra, csak akkor kell visszaadnia. Karácsony után egyes üzletek lehetővé teszik az ajándékok kicserélését, de ez üzletpolitika, nem kötelesség. Pénzt viszont nem adnak vissza ezek sem.
2012. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teljes áron már nem tudnám elpasszolni, mert a két aukciós oldalon sokan hirdetik, és legalább egy ezressel olcsóbban.

Mindegy, max. elolvasom.

2012. dec. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!