Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felhozna egy jó témát?...

Valaki felhozna egy jó témát? Vitassuk meg! Unatkozok, beszólások, kímélj!

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én is unatkozom, tehát bármilyen vitába beszállok:)
2012. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért tartsuk, ünepeljuk a karácsonyt! Tiszta unalmas! Kiakartam meni a traktort bütykölni ere a faterom:karácsonykor ndm dolgozunk! Mer?

Lesz@rom a karácsonytmeg a böjtöket! Szerintetek?

Egész nap a házba rohadok! Ebe mi a jó?

2012. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hagyomány miatt ünnepeljük aminek ugye vallási eredete van, de már teljesen átjött a hétköznapi köztudatba is. az egy másik dolog hogy régen közel sem volt ennyire anyagias központú az egész...

az unalmas részét most én is tapasztalom hogy mindenki otthon ül és sehol sincsen semmi, de abból a szempontból viszont szeretem hogy legalább ilyenkor összejön a család (legalább is szenteste, most egyedül rohadok itthon...), és az ajándékozás részében meg mégis csak benne van a "jobb adni mint kapni" szándék, habár manapság ez inkább kényszerként jelenik meg

2012. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszet a válasz! Egyrészt igazad van!

Hogy néz ki a karácsonyfátok?

2012. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

köszi

hát műfenyőnk van már 2éve mert már a fák is túl drágák minden évbe aztán próbálunk valahogy spórolni, viszont a díszítése az mutatós. emellett a lakást még kidekoráltuk pár saját készítésű dísszel is hogy a hangulat meglegyen. igaz az elmúlt egypár évben már a karácsonyi hangulatom sincs meg túlzottan

2012. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is mü karácsonyfa van! Idén mézeskalács diszekel (tesom cukrász ö csinálta)! Piros masnikal!

Mikor kezdesz dolgozni?

2012. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát, bocs hogy egy darabig eltűntem :) (pedig én unatkoztam, de látom, elbeszélgettetek :))

nekünk élő fenyőnk van, kisméretű. Édesanyám nagyon jól kézműveskedik, nagyrészt az ő díszei vannak rajta, meg ismerőseink között is vannak akik pl.: horgolnak... szépek

2012. dec. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!