Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukámnak vettem egy elektrom...

Anyukámnak vettem egy elektromos cigit! De nem akarja használni! Mit csináljak, hogy használja? Vagy, hogy leszokjon a cigarettáról? (SOS)

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

először is akarnia kell a leszokást. olvassa el Allan Carr Végre nem dohányzom! című könyvét, netről le tudod tölteni ingyen.

az elektromos cigiről meg annyit, hogy anno próbáltam és mit mondjak...szar volt. nem nyújtotta azt az élményt, amit az igazi cigaretta

2012. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg vacak az elektromos cigi, egyáltalán nem olyan mint az igazi. Utána mindig rágyújtottam rendes cigire is... (akkor meg mi értelme ?!?!?!?!)
2012. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!