Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A harry potterben a legeslegvé...

A harry potterben a legeslegvégén meghal harry potter, és megmarad az iskola?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 20:19
 1/6 anonim válasza:

nem.

igen

2012. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem hal meg, sőt a végén mutatják, hogy lesznek gyerekei is. (szerintem evvel eléggé "gagyi" lesz a vége :D ), az iskolával nem tudom, hogy mi lesz :S
2012. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
már miért lenne gagyi? a könyv szerint is a prológusban megtudjuk, hogy ki kivel házasodott össze..stb.
2012. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1. Nem, Harry nem hal meg

2. Igen, megmarad az iskola. Ha Harry meghalna attól miért nem működhetne tovább??? Nem Harrytöl függ. Harry előtt is volt Roxfort, és Harry után is lesz Roxfort. 19 évvel később Harry, Ron, Percy, Malfoy gyerekei is a Roxfortba járnak. Harry középső fia Albus Perselus Potter még meg is kérdezi, hogy mi lesz ha a Teszlek süveg a Mardekárba osztja.

2012. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Az nem prológus volt, hanem epilógus, vagyis utószó.
2012. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Faint válasza:
Voldemort eltalálja Harry-t,de ott visszatér a halálból,mert így voldemort a saját horcruxát (ha rosszul írtam bocsi :/) pusztította el,utána még harcol is Harry.Az iskola pedig igen,megmarad,mert Harry,Ron,Hermione,és Draco (Malfoy)gyerekei is oda járnak
2012. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!