Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok menő?

Szerintetek mennyire vagyok menő?

Figyelt kérdés
4-5 tanuló vagyok.neha be csúszik egy3-as.sok barátom van.kb160cm vagyok.picit erősebb csontozatú.Vizilabdazom es drámája járok egyiketsem a suliban.a suliban röpízem.A vicceimen mindenki nevet a tanárok is óra közben .a hajm fel hosszú barna szemem zöld.kb 2 fiúnak tetszem.nagyon halványan sminkelek es össze illően öltözők amit rendszerint megdicsernek.sokat olvasok es vagyok levegőn.ha kérik segítek es bárkit megnyuktatok,felviditom es kiszedték belőle bármit.de kicsit önfejű türelmetlen vagyok.flelosseg tljes vagyok.

2012. dec. 25. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Kötve hiszem, hogy te egymagad lennél 4-5 tanuló egyszerre, mert egynek is gyenge lehetsz. A helyesírásod minősíthetetlen.
2012. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert I-pad ról írok es az érintőképernyő meg a javítja a szerinte rossz szavakat kicsit furi a iPad
2012. dec. 25. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés. hány éves vagy te?
2012. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13
2012. dec. 26. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy béna elkényeztetett stréber vagy aki ráadásul öntelt is.
2012. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egesz meno vagy(; .az elottem komentelo meg dogoljon meg .Hogy mersz egyaltalan nev nelkul ilyet irni egy kiscsajnak?ilyenktol kapom agyfaszt chh...
2015. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!