Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül lesz szilveszterkor?

Figyelt kérdés
16 éves srác vok, és ez lesz sztem a 16 szilveszterem egyedül (vagyis otthon anyámmal apámmal)nyáron váltottam sulit ahol bár nem gúnyolnak,közösítenek ki de még nincsenek barátok.mivel vallásos suli direkt azért mentem ide mert azt hittem h itt sokkal normálisabbak vannak de sajna csalódtam.itt is nagyrészük hangos,hülyítik egymást ami nekem nem megy már elég régóta (nem tom h mert ilyen a természetem vagy a gúnyok miatt az előző suliban).mert szeretnék eljutni egyszer legalább egy buliba de hát így nem fog menni mert ugye bár azért buli mert egymást hülyítik aztán pia részegek meg minden.és általában ilyesmi helyeken lehet összejönni lánnyal is amire szintén vágynék de amint látom a lányok csak a hangos,nagydumás,haveri körrel rendelkező srácokra buknak ami nekem nincs és nem tom h lesz-e :( szóval van vki itt aki hasonló helyzetben jár?
2012. dec. 27. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, pl. én.


De fölösleges ezen kiakadni! Elmész a környéken a pirotech boltba, jól felpakolsz,veszel rakétafáklyákat, Mortart, Nóvabombát, Pusztító bombát, és máris gondoskodtál róla hogy nagyon jó legyen a szilvesztered! :))))

2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább alkoholból tárazzál be, jobban jársz.
2012. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!