Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok szilveszterkor....

Egyedül vagyok szilveszterkor. Mit csinálhatnék? 16/f

Figyelt kérdés
Akik a barátaimnak mondják magokat azokat nem nagyon érdeklem, aki meg tényleg a barátom az elutazott a családjával. Nem akarok itthon gubbasztani. Pláne nem egyedül.
2009. dec. 31. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel...Azt hiszem halálra unom magam,hacsak nem találok ki vmit...:(

15/L

2009. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én a szüleimmel leszek netezek

family guy-t vagy south park ot

nézek 21/f

2009. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én ilyet nem szeretnék... :/ ezeket bármikor csinálhatom és semmi hangulata nincs. Teljesen kivagyok. :S
2009. dec. 31. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan társaságban leszek, de szerintem a szilveszter egy ugyanolyan nap, mint a többi. Bulizni is bármelyik hétvégén el lehet menni, és anyagilag is sokkal jobban jársz. A szilveszterben csak annyi extra van, hogy ilyenkor több ember akar elmenni szórakozni. És igazából, ha nem egy új évet kezdenének vele, akkor mindenki lesz*rná. Ez már beidegződött az emberekbe.

De szerintem sokan vannak így, mint Te. Vannak szórakozóhelyek a belvárosban, oda is el tudsz menni, mert szerintem nem csak Te vagy így ezzel, hogy egyedül tölti a szilvesztert. Vagy sétálj a belvárosban, ott is rengeteg ember szokott lenni. Én is ismerek olyat, aki szimplán bemegy egyedül sétálni, hátha találkozik valakivel.

Legrosszabb esetben meg otthon maradsz, nézel egy jó DVD-t, játszol valamit gépen/PS-en/akármilyen játékgépen, eszel egy jót, iszol egy pohár pezsgőt, aztán lefekszel. Semmiről nem maradsz le. =)

2009. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*töltöd
2009. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez :S

Barátnőm megbetegedett..elkaptam tőle,szóval így alakult :( Pezsgőzz.. egyél sokat :D :)

2009. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár egy évvel ezelőtti válasz, azért így a jövőből is köszönöm 2009-12-31 13:14-es! Remélem még ma is érvényes...
2010. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most figyelj: szívesen. =)
2010. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!