Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol készülnek a TeleTabi...

Hol készülnek a TeleTabi mintás párnák?

Figyelt kérdés
Külön gyárban, vagy hol, mivel panaszt szeretnék tenni a gyártóknak, mert egy Dipsy mintával ellátott párnán Dipsy lábának az egyik része félig levolt szakadva, de gondoltam nem lesz baj, szemből rátettem a fejemet, és a leszakadt részre pont a nyitott szemem került, aminek köszönhetően súlyosan megsérült a szemem és elvesztettem a látásomat azzal a szememmel. Tehát ha valaki egy félszemű embernek tudna címet/e-mail címet/telefonszámot adni, azt nagyon megköszönném.

2012. dec. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A párnán van cimke?

elösször próbálj érdeklődni a forgalmazónál ahol ezt vetted,hátha segítőkészek és tudnak segíteni

Amúgy ezt a párnát szívesen megkéne mutatni a fogyasztófelügyeletnek is mármint azoknak akik a bevizsgálással foglalkoznak.

2012. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kínában.
2012. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A címkén rajta van, hogy Made in China, van ott telefonszám és e-mail cím. Írnák nekik e-mail-t, de nem tudok kínaiul. Valaki nem tud gyors kínai nyelv tanulást?
2012. dec. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!