Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem nincsen meg a Szent...

Nekem nincsen meg a Szent Johanna Gimi 7-es és tudni szeretném, hogy mi történik benne! Nem tudná valaki leírni? (Már olvastam rövid összefoglalót, de az nem mond sokat)

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 11:48
 1/7 anonim válasza:

És nem is fogod megkapni? Mert ha de, akkor szerintem ne olvasd el mert úgy már nem lesz olyan jó amikor elolvasod, de ha nem akkor itt van:

-Kinga és Zsolti szakítanak

-Kinga és Dave összejönnek

-Kinga abbahagyja a versenyszintű lovaglást

-Reni azt mondja Arnoldnak, hogy szeretné ha nem keresné többet

-Cortezt a szülei rá akarják venni, hogy költözzön Amerikába, de Cortez nem akarja itt hagyni Renit <3

-És az utolsó oldalon van, hogy Reni kap egy ösztöndíjat Párizsba, de szerintem (legalább is nagyon remélem) nem használja fel, hanem itt marad, de a szüleinek még nem mutatta meg, és ha megmutatja, a szülei valószínűleg azt akarják, hogy menjen Párizsba

-Vladár nem szól Virágnak, hogy a suli, ahová Virág jelentkezik Szombathelyen van, és szegény Virág sír is, mert nem akar elmenni, de nem derül ki, hogy el fog-e

-Andris és Robi is Szombathelyre mennek majd

-Edina elájul az egyik keringőpróbán, és kiderül, hogy nem evett, hogy vékonyabb legyen

-Zsolti kitalálja, hogy hagyniuk kell maguk után valami emléket (mert jövőre ugye már nem ide járnak), és ezért mind a tizenketten húznak egy lapot, amin egy balhé van, amit év végéig meg kell csinálniuk :) Reni pl azt húzza, hogy annak a tanárnak, akit a legjobban utál, énekelnie kell egy szerenádot, vagy Corteznek el kell lopnia Máday vonalzóját :), és még pár kiderül, de ennyire már nem viccesek (csak azokat tudjuk, akik már megcsinálták, mert mindenkinek titokban kell tartani).

2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!!!!! (Szerintem nem fogom megkapni, mert a szüleim nem nagyon szeretik... Na mindegy azért köszi!)
2012. dec. 30. 11:39
 3/7 anonim válasza:

moly.hu/konyvek/leiner-laura-a-szent-johanna-gimi-7-utveszto/idezetek

ezen az oldalon tudsz olvasni egy csomó idézetet, ha érdekel :)

2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Látom már kaptál választ a kérdésedre, de én is szeretnék hozzászólni: remélem a szüleid meg fogják venni neked az

Szjg 7-et, mert szerintem ez az egyik legjobb része a sorozatnak, mint azt mát olvashattad a fentikben.

Reniék életében gyökeres változások vannak.Cortezzel egyre jobb a kapcsolatuk, bár még mindig elég zárkózott (sztem).

Mindenkin nagy a nyomás és már nem sok nyoma van a tavalyi viselkedésüknek. Igaz még mindig elég balhésak, a félévi osztályátlag 3,7 , ami a fiúk szerint elég tré.

Reni nagyon sokat hezitál, hogy hova menjen továbbtanulni,

de végül az ELTE BTK romanisztika szak francia szakirányt választja.

Eközben Cortez és Ricsi jövője egy-egy nagy kérdőjel, Virág, pedig Szombathelyre megy továbbtanulni.

Reni kapcsolata Vladárral még jobban romlik,eközben kilógások, keringőpróba, végzős sztrájk és grillparty kavalkádjába keveredünk.

Cortez összebalhézik a szüleivel és Reninek is állnia kell a sarat.

Remélem minél előbb a kezedbe kerül a 7. kötet!

Szurkolok!

2012. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem szeretik? :O Az elég nagy szívás. Az én szüleimnek szerencsére nagyon bejön, és én amúgy nem is tudom, hogy hogy nem tetszhet ez a sorozat valakinek, bár már hallottam olyanról. De a lényeg, hogy akkor vagy kérd kölcsön valakitől, vagy ha semelyik ismerősödnek nincs meg, a sulid könyvtárában nézd meg, vagy abban a könyvtárban, ahová jártok, ha jártok valahova. De kérd szülinapodra, és lehet, hogy megveszik, csak azt akarják, hogy lepődj majd meg ;)
2013. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ!!!! Majd igyekszem kölcsön kérni valakitől :)
2013. jan. 6. 19:47
 7/7 fanncsika válasza:
valaki be tudd nekem linkelni oldalt ahol letölthetem a 7-diket?
2013. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!