Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimibe járok és egyik nagy...

Gimibe járok és egyik nagy álmom az, hogy saját utazási irodát nyissak. Milyen végzettség kell hozzá? Melyik egyetemre menjek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell feltétlenül végzettség. Persze a turizmus-vendéglátás diploma nem árt (BCE, SZIE, BGF), de ha te lennél a tulajdonos, a közgazdaságtanhoz is értened kell.
2012. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Természetesen, ha saját utazási irodát szeretnél nyitni akkor mindenképpen javaslom neked a Diósgyőrit.

Egyetlen drága testvérem is oda jár és annyira szereti, hogy azt mondja,hogy legszívesebben odaköltözne :D

na de persze ezt csak viccből mondta..de már eltelt azóta ugy látom 3 év is ..szoval bocsi ha keson irtam :D

de csak tudd,hogy hülye lennék ha nem én is a diosgyöri egyetemre mennék,szóval...ha még nem késő,akkor én a helyedben a siósgyőri egyetemet választanám :)

egyébként ...

ahh semmi

jo tanulást és sok sikert a felvételihez (bár sztem az már megvolt ) hihi

2015. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!