Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen beteg emberek vannak,...

Ilyen beteg emberek vannak, ez egy kicsit ijesztő, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés

valakinek a képe alatt facebookon valaki ilyet írt:


My names Austin. I am 5. On December 1 1999 my daddy murdered me. If you pass this on to ten photos I will protect you. If you don't, tonight at 3:03 I will kill you with a butchers knife. You have ten minutes. I'm waiting.


remélem mindenki érti,de aki nem az szóljon és lefordítom..De ez meg mi? Valami nagyon beteg vicc ?ez az egész hogy "my daddy murdered me" meg "butchers knife"..Azért ez hátborzongató szerintem..Szerintetek ?



2012. dec. 28. 20:21
 1/3 anonim válasza:
ez egy spam, nehogy továbbküld :)
2012. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2007 február 2-án egy autóbalesetben meghaltam.A mentők 1 órán keresztül próbáltak újraéleszteni de nem sikerült nekik 2 lábamat elvesztettem...Hát ilyet bárki írhat :D nagy baromság az egész..
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezek a like vadászok. Bármit megtesznek... Van olyan is, hogy ég a ház, és alá van írva : "Like ha megmentenéd az anyukádat". Ezek szomorú emberek, akiknek a facebook a mindenük... Van olyan ismerősöm akinek nagy a szája facebookon, mindenkit bejelöl, bárki bármit mond neki, azt kiírja, élőben meg köszönni se mer senkinek...
2012. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!