Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Twitteren hogy lehet olyan...

Twitteren hogy lehet olyan kis kék pipát beszerezni?

Figyelt kérdés

Látom hogy pl híres embereknek van olyan, és emlékszem régebben olvastam hogy valami számra lehet küldeni egy sms-t és akkor megkapom a pipát, de már nem találom.. valaki tud segíteni nekem?

Köszönöm előre is


2012. dec. 28. 22:16
 1/7 anonim válasza:
sehogy, ha csak nem vagy sztár
2012. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De vannak fent olyan emberek is akik nem sztárok, kis 13-14 éves kislányok és van pipájuk.. én ezt nem értem.:) Azért köszönöm, ment a zöld.
2012. dec. 30. 11:23
 3/7 anonim válasza:
Szívesen, a pipa amugy azt jelenti, hogy elenörzött profil.
2013. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekik se pipájuk van hanem egy hátterük amire rányomták a pipát.. keress csak rá: [link]
2013. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
de az úgy szerintem túl fake-es :d
2013. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De nekik nem tűnik annak.. :D (a linkes voltam)
2013. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is túl fake a dolog. Nem tudom hogy csinálják ezt meg, de nem csak azon a borítón van a pipa, hanem a nevük mellett is a keresőben. Szóval szerintem igazi a pipa, csak azt akartam kérdezni, hogy valaki nem tudja hogy lehet ilyet beszerezni :) De hát akkor nem lehet, mindenesetre köszönöm
2013. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!