Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent halottal álmodni?

Baranyi kálmanné kérdése:

Mit jelent halottal álmodni?

Figyelt kérdés
Ez a halott sirt.
2009. aug. 25. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem semmit. legalábbis remélem..:S
2009. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy veled van a lelke, vagyis valamilyen kapcsolatban vagy vele. Én is álmodtam már halottal és egyszeruen csak azt éreztem, hogy velem van, kapcsolatban vagyok a lelkével.

Ha sírt a halott, kérlek próbálj meg neki vigaszt nyújtani!

2009. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15:23 De hogy?3 hete halt meg nagybácsim volt.
2009. aug. 25. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nemrég halt meg, logikus h vele álmodtál. sztem nemjelent semmit. viszont elmesélek vmi érdekeset.

én elég gyakran álmodok, mindenféle dolgokat, foggal viszont soha életemben nem álmodtam. aztán egyszer igen. húzták a fogamat, vérzett nagyon, a fogorvos meg csak tépte, tépte, de nemjött ki, majd végül kijött iszonyatos vérzés közepette.

rá 1 hétre, meghalt a nagymamám. azután, kb 3-4 napig, a gyomrom fájt egyfolytában, pedig azelőtt sosem fájt, főleg nem úgy, ahogy akkor. utánaolvastam, és azt találtam, h a halál utáni gyomorfájás azt jelentheti, hogy a lélek még nem távozott el, és ittvan a közelben.

nagyon kemény volt ezaz egész, a foggal álmodás, a gyomorfájás...

mert ugye szokták mondani, hogyha foggal álmodsz, halál eset fog bekövetkezni. egy ismerősöm is álmodott eccer foggal, kiverték az összes fogát, rá 2 hétre meghalt a keresztanyja tüdőrákban. egy másik ismerősöm édesanyja halt meg, és utána ő is érzett gyomorfájást pár napig.

sztem ezek nagyon nagyon brutális dolgok, így belegondolva...

2009. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha 3 hete halt meg akkor még itt van veled! Valahogy lépj vele kapcsolatba...

A halottak a haláluk után visszajárnak a családjukhoz!

Egyik este gyújts gyertyát mikor egyedul vagy és beszélj hozzá, aztán erosen koncentrálj, érezni fogsz valamit! Aztán csak beszélj hozzá, mond meg neki, hogy semmi baj nincs és ne szomorkodjon...

2009. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyenkor kikell menni a sírjához.

Apum temetkezéssel foglakozik és onnan tudom.

2010. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!