Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni mit jelenthet...

Halottal álmodni mit jelenthet? Mintha üzenni akart volna.

Figyelt kérdés

Három hónappal ezelőtt meghalt a 26 éves munkatársam. Közvetlen munkakapcsolatban álltunk, két hónapig dolgoztunk együtt. A halála rettenetesen megviselt. Ma reggelre vele álmodtam. Azt álmodtam, hogy bent volt a munkahelyen, rajtam kívül senki nem vette észre. Odamentem hozzá, megérintettem, jéghideg volt, a teste hófehér. Az arca szomorú, gondterhelt. Átöleltem, megcsókoltam. Ez után egy kicsit mosolygott, majd utána egész álmomban öleltük, csókoltuk egymást. Végig éreztem a hideg testét, ahogy egymáshoz értünk.


Ez volt életem második legvalósághűbb álma. Sosem voltam ebbe a srácba szerelmes, nem mondom, hogy nem nézett ki jól, de nem voltam belé szerelmes. Azért nem értem, hogy miért álmodtam ezt. Az biztos, hogy rettenetesen megviselt a halála, napokig nem tértem magamhoz, sírtam, még most is, ha eszembe jut. Néha beszélek hozzá, hiányzik.


2010. júl. 8. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak az emlékek dolgoznak benned!

de a halott azt jelenti:lelkiismeret furdalás, olyan mulasztásaz elhunytal szemben amit immár nem tudsz jóvátenni

2010. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent, csak azt, hogy még él benned az emléke, és hiányolja a tudatod..


Én is álmodtam halottakkal amikor még friss volta a dolog.


Az apám pl 3 éve halt meg, kb 4x álmodtam vele aztán azóta sem, és már a hangjára is alig emléxem..

2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szellemidézésen mondta az egyik már elhunyt,hogy ha egy szellem álmodban megjelenik,akkor azt ő akarta.Találkozni,vagy tényleg üzenni akarnak így.Lehet ,hogy tetszettél neki.
2010. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sokat álmodtam hallottal. időváltozást jelent. Ha élő embert látsz halottnak akkor meg változást. Én élő embert láttam sokszor hallottnak és hidd el a változás megtörtént.
2010. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy halottal álmodni esőt jelent!
2011. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!