Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szentesi piacon mennyi a...

A szentesi piacon mennyi a helyár, és hogyan lehet helyet bérelni, ill. foglalni?

Figyelt kérdés

A szentesi piacon szeretnék pár saját tárgyat eladni, amire nincs szükségem. Sosem árultam még piacon, nem tudom, hogyan zajlik az asztalbérlés. Aznap reggel lehet bérelni ott helyben? Mennyibe kerül? Mit fed az ár (pl. egy 2*1m-es asztal)? Van eltérés az árban, attól függően, hogy a piac melyik részén van az asztal? Gondolom vannak árusok, akiknek fix helye van, vagyis korlátozott a választható helyek száma. Kell az árusításhoz bármilyen plusz engedély, stb.?

Köszönöm a segítséget, előre is!



2012. dec. 30. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már árultam saját ruhákat a piacon, de nem a zöldségesen, hanem a másikon. Ott reggel 7-re el kell foglalni a helyed, nincs asztalod, de ha akarsz akkor viszel. Az én helyem 250 ft körül volt egész napra. Reggel amikor már jobban beindul a piac akkor jön a srác aki szedi a pénzt a helyért. Igazából elég fapados a dolog, mert csak helyet kapsz, az a te dolgod, h hogyan töltöd meg. Én pl. dobozokba tettem a ruhákat és vittem magamnak egy kis műanyag széket.
2013. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!