Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek a pc-től? Hogy...

Miért félek a pc-től? Hogy küzdjem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy tű fóbiám van... vagy nem tudom xĐ. Van tetoválásom, azzal semmi gond nem volt, pedig az is tű. Szemöldök pc-m volt attól nem paráztam, de nem tetszett, tehát kivettem. Most száj pc-t akarok csinálni de nem merem! Mitől lehet ez? Eddig semmi bajom nem volt vele, de minék közelebb kerülök hozzá annál jobban parázok.


Valami tipp, hogy tudnál legyőzni a félelmet?



2012. dec. 30. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

omg először azt hittem hogy a számítógéptől félsz és idejöttem, mondom írok valami szarkasztikus kommentet hogy akkor hogy tudtad kiírni a kérdést haha


egyébként nekem is tűfóbiám van, és én is szeretnék piercinget. hát én azzal nyugtatom magam, hogy végül is csak pár másodpercig tart, meg mások mindig azt mondják hogy alig fáj meg minden. szóval szerintem gondolj erre te is. most az a pár másodperc ahhoz képest hogy utána lesz egy király piercinged? semmiség~

2012. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is egyből az asztali számítógépre gondolt a kérdező :D Akartam is írni, hogy akkor használj laptopot, abból nem bújik ki a képernyőből Bill Gates és rád parancsolja, hogy nyomd meg a Ctrl + Alt + Del-t :D
2019. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!