Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a félelmem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ha a szeretteim közelednek felém, megsimogatnak vagy hasonló elhúzódom tőlük, nem merek senkivel érintkezni, és gyűlölöm ha rám néznek. Amikor általános iskolás voltam, minden fiú engem szekált. Elég erőszakosak voltak és nem értették, hogy én nem akarok tőlük semmit. Szüleimnek nem mertem szólni mert szégyelltem. Mindenhol végigfogdostak, hiába menekültem megtaláltak és ez így ment több éven keresztül és pont velem, nagyon durva dolgokat csináltak, majdnem megerőszakoltak, de szerencsére odáig nem fajult a dolog. Középiskolában már minden fiú nagyon kedves, azt gondoltam túl vagyok rajta, de sajnos nem... Ha valaki meg akar érinteni reflexből elhúzódom, még az anyukámtól is.
2011. júl. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van fiú akit kedvelsz esetleg szeretsz, és van annyira megértő és türelmes, akkor ő tud a legjobban segíteni. Ha nem akkor szépen lassan próbálgassad megtörni ezt a határt. Próbálj meg te hozzáérni emberekhez válluk, karjuk, hogyha mondjuk nem rád figyel de szeretnél beszélni vele, stb. Aztán később meg lehet próbálni öleléseket meg ilyesmi, de ezt majd csak később. Sajnos az ilyen dolgok kellemetlenek de mindíg ki lehet belőlük lábalni. De az sokat segítene, ha beszélnél mondjuk anyukáddal elről a problémáról és, hogy régen mi történt. Mert én itt akármit mondok/mondunk ő az aki többet tud segíteni, és közvetlen környezetedben van.
2011. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem beszéltem erről senkinek még leírni is rossz volt... és ezt is csak így 2 év után sikerült...
2011. júl. 2. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt megértem... De ezen olyan emberek fognak tudni segíteni akikben megbízol. És azokat nem itt fogod megtalálni. :)
2011. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi és majd talán egyszer elmondom valakinek, de most még biztos nem menne.
2011. júl. 2. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
talán egy pszichológus segíthetne...amúgy legközelebb ne hagyd, egyből kérj segítséget, ezt nem neked kell szégyellned hanem nekik...és ezt mindenki más is így gondolja aki nem egy perverz állat..
2011. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!