Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Praktikum+Net Vagy Praktikum...

Praktikum+Net Vagy Praktikum és Klikk szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Telenornál most fogunk nekem venni egy okos telefont és ugye szüleim csak kártyásan akarják nekem ezért Smarttarifa szóba se jöhet.De én ugye ha elmegyek itthonról akkor is szeretnék netezni mert ugye itthon van wifi és ezért szóba jöhet a Praktikum+Net és a Praktikum és Klikk Szolgáltatás.A klikknek az az előnye hogy nincs túlforgalmidíj hanem csak lelassúl de ugye havi egy ezrest levon az egyenlegből.A praktikum+net meg ugye feltöltünk 1500Ftot és akk kapsz20 mb-t és azt szeretném Tudni hogy a 20mb mire elég és most klikk vagy praktikum+net én a netet facbookozásra és híreknézésére használnám ha nem vagyok itthon.

A válaszokat előre is Köszönöm.



2012. dec. 30. 17:58
 1/1 anonim válasza:
klikk többet ér! de drágább
2013. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!